HOTEL Kielce

Hotel Kielce „ECHO” – Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy

„Echo” Hotel Kielce zlokalizowany jest w Cedzynie, miejscowości wypoczynkowej położonej w centrum Gór Świętokrzyskich, oddalonej 7 km od Kielc w kierunku na Opatów, Lublin (droga nr S74). Sąsiedztwo zalewu na rzece Lubrzance – największego w regionie, sztucznego zbiornika wodnego oraz malowniczych lasów, pól i wzgórz zapewnia spokój i możliwość pełnego wypoczynku. Jedna z największych atrakcji Województwa Świętokrzyskiego, Święta Katarzyna i Święty Krzyż, znajduje się jedynie 15 minut jazdy samochodem od hotelu Echo.

Niewielka odległość od centrum Kielc sprawia, że jest idealnym miejscem nie tylko dla tych, którzy pragną spędzić czas na łonie natury, ale także dla miłośników rozrywek i atrakcji oferowanych w mieście. Jesteśmy członkiem Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego
Do dyspozycji naszych Gości są 93 miejsca noclegowe w 51 pokojach. Każdy pokój z łazienką, telewizorem, telefonem i bezprzewodowym internetem.
Hotel Kielce „Echo” zaprasza do restauracji specjalizującej się w daniach kuchni regionalnej. Polecamy szczególnie dania z gęsiny. Gęsina wraca obecnie do łask, jest smaczna i zdrowa, dobrze przyswajalna przez organizm.
Organizujemy konferencje i szkolenia. Hotel Kielce „Echo” posiada 5 klimatyzowanych, profesjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, w których zapewniamy miejsce dla grup od 10 do 400 osób. Bliskość Kielc, baza noclegowa, dobra kuchnia i piękna lokalizacja czynią nasz hotel idealnym miejscem na wesele. Zapraszamy do zapoznania się z ofertę weselną.
Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich. Nasza najnowsza oferta to pobyty zdrowotno-wypoczynkowe z zastosowaniem diety antyrakowej i cukrzycowej. Hotel Kielce „Echo” jest własnością MUSI Sp. z o.o.

 

Pełna Oferta

Turystyka Zdrowotna cz.1

Turystyka zdrowotna cz.2

Czas na zdrowie - gęsina