ZABIEGI SPA

Dla osób, które potrzebują relaksu i chcą zadbać o urodę, Hotel „Echo” zaprasza na zabiegi SPA&Wellness. Współpracujemy z Orient Day SPA w Kielcach, które znajduje się przy ul. Zagórskiej 18a (10 minut jazdy samochodem od hotelu). Na Państwa prośbę recepcja umówi na zabiegi oraz zamówi bezpłatną taksówkę, która zawiezie Państwa do Orient Day SPA i przywiezie po pobycie w SPA.

O Orient Day SPA

Orient Day SPA Kielce specjalizuje się w zabiegach kosmetycznych twarzy, zabiegach laserowych oraz zabiegach na ciało. Zapraszamy na zabiegi SPA & Wellness. Polecamy aromatyczne zabiegi pielęgnacyjne na ciało, masaże relaksacyjne, masaże wyszczuplające oraz masaże orientalne (Lomi Lomi, balijski, ajurwedyjski i inne).

Goście naszego salonu kosmetycznego i SPA mogą skorzystać z tureckiego rytuału oczyszczania ciała – hammamu, niezwykłych kąpieli piwnych, łaźni tureckiej i sauny infrared. W gabinetach kosmetycznych i gabinetach SPA pracujemy z wykorzystaniem kosmetyków, rytuałów i technik masażu uznanych marek kosmetycznych i SPA: Sothys, Image Skincare, Yon-ka, Organique. Posiadane wyposażenie i innowacyjne urządzenia laserowe pozwalają nam skutecznie pomagać ludziom z problemami kosmetycznymi. Wykonujemy również zabiegi depilacji laserowej Light Sheer, laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek, fotoodmładzanie IPL, odmładzające i regenerujące skórę zabiegi laserem Fraxel re:store, mezoterapia bezigłowa, botox, mikrodermabrazja oraz zabiegi na ciało.

Wybrane pakiety SPA

Pakiet dla kobiet Dotyk Natury

Zabieg bankietowy na twarz
Hammam Doznania Orientu
Pobyt w Strefie Relaksu
Cena: 233 zł
Czas: 2h 40 min

Popołudnie SPA dla niej

Zabieg na twarz Hydra 3Ha marki Sothys
Zabieg na ciało Czekoladowy Dotyk Słońca
Pobyt w Strefie Relaksu
Cena: 452 zł
Czas: 4h

Marokańskie Odprężenie

Hammam turecki
Zabieg na twarz Homme dla mężczyzn
Pobyt w Strefie Relaksu
Cena: 355 zł
Czas: 2h 30min

Pakiet dla dwojga Mozaika Wrażeń

Rytuał saunowy
Masaż gorącymi kamieniami 30 min
Pobyt w Strefie Relaksu
Cena: 225 zł
Czas: 1h

Wszystkie pakiety dostępne na stronie Orient Day SPA.

Kontakt

Orient Day SPA
ul. Zagórska 18a, 25-355 Kielce
Tel.: 41 368 33 81, kom.: 792 373 480
www.orientdayspa.pl
www.facebook.com/OrientDaySPA

Dojazd